Miks ja kellele?

Väikebussi rent 

Väikebussiga reisimine sobib inimestele, kes soovivad mugavalt liikuda väikse grupiga sinna, kuhu hing ihkab, kas siis Eestis või kaugemal Euroopas. Kui lisada väikebussile lisavarustust, tekib juurde ohtralt aktiivseks ajaveetmiseks lisavõimalusi, mis on ühtlasi ka paindlikud ning huvitavad. Lisavarustusega koos on Sul vabadus planeerida oma reisi sihtpunkti, reisi pikkust ja erinevaid peatuspaiku, Sinu planeeritud liikumist ei piira asfalttee lõpp ega suur gabariit. Iga päev kätkeb endas, kui uut elamust ning vaid Sinust endast sõltub, kus Sa järgmisel hommikul ärkad. Sõites väikebussiga ringi, näed ja koged oluliselt rohkem, kui matkaautoga. Saad teha peatuseid, kus ja millal ise vaid soovid, metsaveeres või järve ääres. Samuti oled ringi seigeldes uutes põnevates paikades koos uute elamustega. Väikebussiga reisimine sobib ideaalselt aktiivsetele inimestele, paaridele ja sõpruskondadele.

Täisvarustuses väikebussiga ringi sõites ei pea Sa kunagi pead murdma selle üle, kus ja millal ööbida. Samuti oled vaba lennugraafikutest ning reisi saab nautida ka see, kes muidu lennuhirmu tõttu ei reisi.

Oled õiges kohas, et alustada näiteks võrratu Eesti loodusradadega tutvumist!

Kui jääd hätta reisikava koostamisel või vajad soovitusi, siis anna märku!

Sõiduk aktiivsele inimesele

VanBoks täisvarustuses väikebussis on magamiskohti 4 -le täiskasvanule ja 1 lapsele (katusetelk+salong) ning teisaldatav köögiboks, mille varustuses on külmik, gaasipliit ning valamu. Lisaks leidub sahtleid  nii köögitarvete kui toiduainete mugavaks paigutamiseks. Sul on võimalik valmistada oma perele või sõpradele vabas õhus kuuma teed või kiire omlett.
VanBoks väikebussi puhul on tegemist uue ja kvaliteetse sõidukiga, mistõttu pole põhjust muretseda teele jäämise pärast. Samuti toimib 24h kättesaadav üleeuroopaline autoabi teenus. Kütusekulu (diisel) on ca 7,5 – 8,5 L 100/km kohta, sõltuvalt valitud sõidukiirusest.
Detailse varustuse kirjelduse leiad SIIN.

Autoelamuga reisimine on elustiil!

Mõned lingid kasuliku informatsiooni saamiseks.